Slider2
Slider1

Razem możemy więcej! Portal interwencyjny powstał po to, aby wspólnie pomagać.

 

 

Jeśli reprezentujesz organizację pomagającą zwierzętom, robicie interwencje i chcecie jeszcze skuteczniej dotrzeć z ratunkiem do zwierząt w potrzebie to jest to miejsce właśnie dla Twojej organizacji.

Zapraszamy do współpracy i połączenia sił we wspólnym celu. Wystarczy wypełnić online deklarację współpracy i odesłać do nas. My przygotujemy porozumienie o współpracy, dostaniecie od nas dane do logowania, umieścimy Wasze logo jako partnera portalu i możecie zaczynać.

Jak to działa? Organizacja instaluje na swoich stronach internetowych banerek z linkiem do zgłaszania interwencji. Gdy przychodzi zgłoszenie nasz admin przydziela ją organizacji, która jest najbliżej tego miejsca i zadeklarowała pomoc na danym terenie. Dostajecie maila z informacją o nowej interwencji. Po zalogowaniu widzicie zgłoszenie, macie możliwość edycji, wprowadzania sprawozdania z jej przebiegu, zdjęć, filmików itp. Cała baza jest w jednym miejscu. Możliwość dotarcia do jak największej ilości potrzebujących zwierząt w Polsce to cel, dla którego stworzyliśmy ten portal. Dołącz do nas, razem możemy więcej!

Poniżej do pobrania baner na twoją stronę:

 

Baner Portalu Interwencyjnego

 

Jeśli wstawisz baner powinien wskazywać linkiem na https://interwencje.fundacjalepszyswiat.pl